Bilancování roku 2023

12.02.2024

Bilancujete na konci roku? Já ano.


Letos jsem udělal kariérně velké rozhodnutí, asi je brzy na souzení jestli to bylo dobré nebo špatné rozhodnutí, ale...


Na konci dubna letošního roku jsem se rozhodl opustit řady společnosti PROROZVOZ a vydat se na dráhu konzultanta. Když jsem před pár dny četl článek v CzechCrunch Startupy o velké investici, kterou PROROZVOZ získal (65mil), bylo mi tohoto rozhodnutí trochu líto, ale držím palce Jan Kryštof aby jsi to dobře zúročil 😊 .


Pak jsem měl obrovské štěstí, kdy jsem v květnu začal pracovat na své konzultantské cestě a již v červnu získal prvního klienta. Zadání projektu nebylo jednoduché - konsolidace skladu 18.500m2 v devíti objektech v rámci města, na co možná nejefektivnější a nejmenší možnou plochu. Podařilo se. Jeden sklad (cca 3.000m2) jsme opustili úplně a úpravami procesů dosáhneme dalších úspor prostoru, který se využije pro externí výrobu.
S Patrik Duda konsultujeme logistiku v jeho společnosti ATREON.


Nastartoval jsem spolupráci s Rohlik.cz na různé spediční projekty řídící se heslem nemožné na počkání zázraky do tří dní 😄.


V novém roce se mi spouští již dohodnuté dva projekty, kdy se mi podařilo dle zadání klienta nalézt vhodného dopravce a to pro společnost H E R U S, s.r.o. a EKVIA s.r.o. oběma pánům Robert Háp a Josef Kviatkovsky děkuji za projevenou důvěru a budu se těšit na další rozvíjení spolupráce.


Poslední projekt, který se mi na příští rok rýsuje je zatím poměrně utajovaný, ale jsem přesvědčený, že rozvíří české logistické vody a moc se na tuto spolupráci těším.

Cesta konzultanta se mi zatím zdá jako správná volba, samozřejmě mě potkali na cestě různé neznáme a ještě určitě další přijdou, ale zatím svého rozhodnutí nelituji a těším se co přinese rok 2024.

 
Mám ve svém časovém budgetu ještě volný prostor, proto kdyby měl někdo zájem o mé služby, neváhejte se na mě obrátit.


Chcete snížit náklady za dopravní logistiku? Vypadl Vám dopravce a potřebujete jej nahradit? Chcete nezávazně porovnat stávající náklady? Kontaktujte mě.
Chcete nezávislou analýzu skladových procesů? Nejste si jisti svým týmem? Máte mezery v supply chain?


Kontaktujte mě


Do nového roku všem přeji rodinnou pohodu, kvalitní business rozhodnutí a hlavně zdraví Vám a Vašim rodinám.


Radek Simerský
www.simerskyconsulting.com